17/06/2026
Sziasztok Kedvesek! 🤗
Repül az idő: ezen héten már ballagnak a nyolcadikosok. 🎓
Idén is nagyon hálásan köszönjük azoknak, akik már rendeltek, és azoknak, akik nem hagyják az utolsó pillanatra a rendelésüket - ezzel megkönnyítve a munkánkat! 🙏
Sajnos a mi kapacitásunk is véges, így húznunk kell egy határt...hiszen továbbra is azt valljuk, hogy a mennyiség nem mehet a minőség rovására. 😉
Ezért kérünk Titeket, hogy lehetőleg ma estig (!!) adjátok le ballagási csokor rendeléseiteket, utána már csak a készleten lévő virágokból tudjuk bíztosítani a csokrokat. 😘
Várjuk szeretettel a rendeléseket! 🥰