08/03/2022
Kedves Vásárlóink!
Az életemben nagy változás következett be!
Választanom kellett, hogy a közel 30 évig működtetett üzletemet viszem tovább, vagy új lendülettel a szeretett szülőfalumat irányítom.
Sok gondolkodás után az utóbbi mellett döntöttem. Köszönöm szépen minden vásárlónknak az irántunk tanúsított bizalmát! Sok szép élményt ,kihívást kaptunk Tőletek, amit örömmel teljesítettünk!
MÁRCIUS 10-vel bizonytalan ideig zárva lesz a Virágüzlet!
( A temetkezés továbbra is a megszokott rendben üzemel!)
Ezért március 9-én nagy AKCIÓKKAL várjuk kedves Vásárlóinkat!
Köszönöm szépen mindent amit Tőletek kaptam és a megértéseteket is!
Köszönöm mindenkinek a munkáját akivel együtt dolgozhattam! Szerintem felejthetetlen évek vannak mögöttünk! Nélkületek (a családom, a vásárlók és a munkatársaim) nélkül nem működhetett volna közel 30 évig a szeretett Virágboltom!🥰