26/05/2026
Új pályázatot írnak ki a Videoton FC Fehérvár értékesítésére
Székesfehérvár Közgyűlése pénteki ülésén tárgyalt a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, és döntött arról, hogy az önkormányzat új, egyfordulós pályázatot ír ki a klubot működtető gazdasági társaság értékesítésére.
A pályázat célja, hogy a klub olyan új tulajdonoshoz kerüljön, aki hosszú távon is biztosítani tudja a Videoton szakmai és pénzügyi stabilitását. A részletes pályázati felhívás várhatóan május 26-án jelenik meg a város honlapján, a benyújtási határidő pedig június közepe lehet.
Dr. Cser-Palkovics András polgármester elmondása szerint több érdeklődő is jelezte már indulási szándékát. A város célja, hogy olyan befektetőt találjanak, aki fenntartható és sikeres klubmodellt tud kialakítani, ezzel biztosítva a fehérvári labdarúgás jövőbeni fennmaradását és fejlődését.
👉 Bővebben:
https://vidi.hu/hirek/05-kozlemeny-palyazat?fbclid=Iwb21leAR9AEJjbGNrBH0ALWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHvIJ8xuuCeoWyjA0kUGozCy4OUgHAlzUuLMzLn97wQFQQvlSMg3ejBb_F-kS_aem_cKiKWXYQfZPqcd-xoxJ6Qw
📷:vidi.hu