17/02/2026
Egy kis visszatekintés a tavalyi évre: gyönyörű menyasszonyunk, Szabina küldte nekünk ezeket a különleges fényképeket, és néhány kedves sort is írt, aminek mi kifejezetten örülünk! 🥰
"Már tavaly a ruhapróbán és utána a méretre igazításnál is mindennel elégedett voltam. Nagyon örülök, hogy ezt a szalont válaszottam, mivel álmaim ruháját hordhattam az esküvőmön. Mellékesen tavaly volt az esküvőm és gondatlanságom miatt nem vittem el időben tisztítani,csak a napokban vittem vissza, így szegény ruha már nagyon koszos volt egy jó ideje. Féltem is, hogy nem sikerül kitisztítani, de annyira boldog vagyok az eredménnyel. Olyan tisztán kaptam vissza a ruhámat, mintha csak most hoztam volna ki új ruhaként. Nagyon hálás vagyok a munkátokért."
Drága Szabina!
Nagyon örülünk neki, hogy sikerült nálunk megtalálnod az álomruhát! Köszönjük szépen a kedves visszajelzésed, próbálunk mindent megtenni menyasszonyainkért az esküvő előtt és után is!
Sok boldogságot kívánunk Nektek!!! 💖
📷: Alba Wolf Photo