20/05/2026
Hát jól eltűntem a közösségi médiából, de az esküvőzésből nem 😁 az idei szezonban már több mint 10 esküvőt dekoráltunk. Fotót mindig elfelejtünk készíteni, de azért párat csinaltunk.
Idén is nagy sláger a kék és a zöld 🥰
Sok boldogságot az ifjú pároknak 👰🏻♀️🤵🏻🍾