19/02/2012
Ki mondta, hogy a lampion és a lámpás csak nyári esküvőkhöz illenek? Télen a hóesésben is romantikus lehet egy lámpásokkal és lampionnal szegélyezett úton végigvonulni az oltárhoz :)
Esküvőre készültök? De sokszor úgy érzitek, hogy megőrültök a sok tennivalótól és sokkal inkább szeretnétek hátradőlve élvezni a készülődést?
Székesfehérvár
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Főnix Esküvő új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.