28/10/2024
Kedves Csoporttagok és szimpatizánsok!
Páran már lehet tudjátok, hogy mi vár rám a következő évben és mennyi mindent befolyásol majd de sokatoknak teljesen új információval jelentkezem. ‼️
🚫 Sajnos a jövőben nem fogom tudni ellátni a csoport vezetőjeként a pozíciómat bármennyire is szeretném és szerettem volna eddig is.
✅ Lehetőséget kaptunk arra, hogy visszatérjünk a szigetországba megtartva minden EU állampolgárt megillető jogainkat, mint a brexit előtt is volt. 🇬🇧
❤️ Innen is köszönöm Nikolett Kósa, hogy segítetted a csoportot, 110%-ot adva minden Soltvadkerti BMW Találkozó előtt, hogy minden tagunk kényelmesen és kedvezményes tudjon bérletet venni, értékes munkát végeztél.
💙 Köszönöm Medgyes Attila neked is a partnerséged és segítséged az évek során, találkozunk még 🤩
✅ Több hónapig agyaltam és próbáltam a legmegfelelőbb embert keresni a helyemre és szerintem sokatoknak nem lesz meglepetés, hogy mától Mátyás Balogh a csoport új vezetője, feje, főnöke és igazgatója 🤘🏼😎
‼️ Úgy gondolom nála agilisabb, motiváltabb és csapatorientált vezetőt nem találhattam volna, biztos vagyok benne, hogy ezzel a csoport valamennyi tagja aki ismeri és volt olyan találkozón amihez köze volt egyetért!
🤝🏽 Én a részemről felajánlottam a segítségemet az online felületek további kezelésére, (Fb oldal, TikTok profil, FMB insta) logók és plakátok tervezésére és bármire amire szükségük van és a háttérből elvégezhető.
👤 Maradok tiszteletbeli alapítótagja és Adminisztrátora a csoportnak de minden ehhez kapcsolódó korábbi jogaimról ezennel lemondok Matyi javára.
🚫 Innentől nulla kontrollal rendelkezem a jövőbeli események alakulásával kapcsolatban, minden Matyi és segítői kezében van innentől ✌🏼
💯 Innen is kívánok nektek jó munkát, jó szórakozást és remgeteg sikeres találkozót és élményt az egész csapatnak 🤝🏽
❗️ Természetesen nem fogok eltűnni, igyekszem aktív tagja maradni a klub online világának és ha úgy tartanak a vezetők találkozókat, hogy pont itthon leszek akkor természetesen ott lesz lehetőségetek majd velem is találkozni ✌🏼
💙 Nagyon szépen köszönöm NEKTEK ezt a majdnem 5 teljes évet, felejthetetlen volt veletek a legkisebb eseménytől a legnagyobbig de számomra ez a fejezet itt most lezárult 🥲❤️❤️
Még lesz alkalmatok elcsípni amíg itthon vagyok, Matyi biztos szervez majd egy gurulást ha már fejben és testben is teljesen átvette a csoport vezetését!
💙 FMBGANG 4 LIFE
Büszke vagyok mindannyiunkra, nélkületek ennyit sem értünk volna el…. Előre az ismeretlenbe kedves csapatom! 💙
Jó munkát a csapatnak ☺️
Maradok az oldal és TikTok profilunk kezelője: Lackó