30/08/2022
Kedves Vendégeink!
Hosszas mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy a mai nappal bezárjuk kis cukrászdánkat.
Az elmúlt években rengeteg mindent köszönhetünk a vevőinknek, törzsközönségünknek, betérő vendégeinknek. Igazán jó emberekkel ismerkedhettünk meg és köthettünk barátságot.
Nagyon hálásak vagyunk mindenért, de most ideje kicsit megpihennünk és a családjainkra koncentrálni!
Szeretnénk, ha valaki tovább vinné a stafétát és nyitva maradna az üzlet, hiszen a szívünkhöz nőtt. Ha érzel magadban elhivatottságot és sok szabadidővel rendelkezel keress minket bizalommal😊
Köszönettel és sok szeretettel búcsúzunk:
Levendula Team