21/07/2023
Gyere el, kóstold meg! 🍉🍈🌽
Drágáim! Csak arra kérek mindenkit, hogy ne savazzuk már a másikat, ne próbáljuk már lejáratni csak, hogy máshol jobb üzlet legyen... Aki csak ezért jön, hogy belekössön a dinnyémbe, hogy ez nem szép, éretlen és stb ... Maradjon otthon, otthonról is lehet hamis híreket terjeszteni! Mindenkinek kóstolási lehetősége van! Garanciát vállalok mindenre, ami a kezemből kikerül! Nem jó? Hozd vissza! Hála az égnek ilyen még nem volt... De aki kóstolás nélkül mondja azt, hogy ez nem jó, szakembereket meghazudtolva... inkább nem mondok semmit..... Nagyon sokan vásároltok tőlem, amit nagyon köszönök nektek és a rengeteg pozitív visszajelzést is. Ti úgy is tudjátok, hogy próbálok mindenkinek megfelelni és mindenből a legjobb minőséget elhozni nektek!
Köszönöm, hogy elolvastad ! 🤗♥️