22/12/2025
Kedves Vendégek!
Nem szerettem volna ha ez a poszt megszületik,de mostmár úgy érzem itt az ideje!
Szeretnék Mindenkit megkérni,ha esetleg közbe jön valami , ne az időpont előtt 10 perccel mondja le! És csak akkor kérjen időpontot,ha tényleg el is tud jönni! Itt a karácsony, Mindenkinek próbálok elérhető lenni, mindenkit próbálok beszorítani, arról nem beszélve,hogy nekem ez a munkahelyem, szépen kérek Mindenkit ne szórakozzunk mással!
Mai naptól bevezetem ezt a két szabályt:
1. Bárkinek bármi közbe jöhet, amit Én meg is értek, de ha valaki kétszer egymás után lemondja az időpontot nem fogom többet vállalni.
2. Maximum 15 perc késés a megengedett, aztán nem vállalom el, mivel jön a következő vendég.
Köszönöm szépen Mindenkinek a megértést!