15/12/2025
Szóval volt focicsapatunk is... ☝️⚽️❤️
Mint korábbi "jégkorongos" posztunkban említésre került, a "Továbbjutás" elődje, azaz a "Potyagól" nemcsak a sörözésről szólt, saját focicsapatot is szerveztünk, mellyel minden péntek este a kertünkben ma is meglévő füves kispályán játszottunk.
Komoly oda-vissza derbiket vívtunk a bicskeiekkel, amit aztán egymáson túl licitáló terítet asztal követett, de Ausztriába is rendszeresen kijártunk tornákra, amik külön egy-egy Rejtő-regény lapjaiba illenek... 😎 Mint azt a fotókon láthatjátok, a jókedv az mindenhova elkísért minket 🤣, ám nézve az arcokat, sajnos már többen nincsenek közöttünk 😔, de szívünkben őrizzük őket, mint ahogy a sok-sok kedves emléket. Ha van köztetek, aki tud ilyet, rajta, kommentben írjátok meg! ☝️😉