10/06/2026
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
VIGYÁZAT, HAMIS JEGYEK!
Sziasztok! Minap egy társatok jelezte felénk, hogy a facebbok-on keresett helyeket egy már megtelt eseményünkre. Jelentkezett rá egy "hírdető", aki azt állította, hogy vásárolt tőlünk jegyet, de nem tud eljönni, ezért átadná a lehetőséget másnak... Átutalást kért egy magánszámlára. Jóhiszemű új belépőnk utalt, nem kérdezett meg minket... 60.000 forintot fizetett a semmiért. Átverték, nem volt jegye az illetőnek. Minden kamu volt.
Sajnos az interneten rengeteg csaló van, vigyázzatok erre!!
Következmény:
1. a jövőben a résztvevők jegyüket NEM ADHATJÁK el a facebookon! Bárki bármilyen jegyet árul, ha azt nem tőlünk veszed, NEM FOGADJUK EL!
2. hogyan lehet átvenni vagy eladni egy valós jegyet? CSAK ÉS KIZÁRÓLAG MINKET BEVONVA! Tehát ha el akarod adni a jegyedet, nekünk kell írnod egy emailt és mi értékesítjük. Ha sikerül eladnunk, mi visszautaljuk a nevezési díjadat. MÁS LEHETŐSÉG NINCS!
Sajnos ma már átvernek autóval, ruházattal, elektronikai cikkekkel és belépőjegyekkel is... mi termékünkre is figyeljetek!
Megoldás: CSAK ÉS KIZÁRÓLAG TŐLÜNK VEGYETEK JEGYET!!!
Köszi..