16/07/2025
Vannak képek, amikre örökre emlékezünk. Nem azért, mert különösen jól sikerültek , hanem mert elindítottak valamit, ami örökké tart.
Klaudiát és Bélát egy Facebookon látott fotó hozott össze és elindított valamit, ami ma már szerelemmé érett. Bár azóta rengeteg közös kép készült róluk, a legszebbek még csak most következnek!🥰
Mert a szerelem néha ott és akkor talál rád, amikor egyáltalán nem is számítasz rá. A chat másik végén ülő fiú személyében, a Duna-parton vagy épp vonatra szállva. A szerelmet cseppet sem érdekli, hol vagy, honnan jöttél, vagy hogy ki voltál ezelőtt. A szerelem megérkezik, szíven talál, és ha viszonozva van, akkor átölel – és minden nehézségen átsegít.❤️
Nekem pedig külön öröm és megtiszteltetés volt ott lenni, nemcsak mint szertartásvezető, hanem mint barátnő is.
Klaudia és Béla, már csak annyit kívánhatok, hogy tartson örökké!😍🤗