08/05/2026
Varga-Zilahy Vanda Laura csodálatos menyasszonyunk véleménye a Gencsy Kúria Rendezvény és Vendégház-ról:
"Még most is a hatása alatt vagyunk ennek a csodának… 🤍
Annyi szeretetet, figyelmet és törődést kaptunk az esküvőnkön a szolgáltatóinktól, hogy egyszerűen muszáj külön megköszönnöm nekik, mert nélkülük nem lett volna ilyen tökéletes a napunk.
🏛️ A helyszínünk a csodálatos Gencsy Kúria Rendezvény és Vendégház volt, ahol a legelső pillanattól kezdve úgy éreztük, hogy jó kezekben vagyunk. Külön hálásak vagyunk Őri Kata -nak, aki végtelen kedvességgel, türelemmel és profizmussal segített mindenben. Komolyan, bármikor kérdésünk volt, bármiben elbizonytalanodtunk, ő mindig ott volt mellettünk. A helyszín egyszerűen mesébe illő volt. Elegáns, romantikus és pont olyan, amilyennek megálmodtuk. 🤍"