21/06/2026
Véget értek az idei ballagások. 🌸
Őszintén szólva az elmúlt hetek igazi hullámvasutat jelentettek számomra. Rengeteg utolsó pillanatban érkező rendelést vállaltam el, éjszakába nyúlóan dolgoztam, hogy mindenki időben megkaphassa a csokrát vagy ajándékát. A ballagási szezon mellett egy menyasszonyi csokor elkészítése is megtisztelő feladat volt, és az utolsó pillanatban érkezőknek is igyekeztem segíteni, amikor csak tudtam.
Sajnos voltak helyzetek, amikor már nem tudtam mindent megoldani. A kegyeleti készítmények készítését például nem tudtam felelősséggel elvállalni ebben az időszakban, ezért elnézést kérek azoktól, akiknek most nemet kellett mondanom.
Szeretnék bocsánatot kérni azoktól is, akik esetleg nem teljesen azt kapták, amit eredetileg megálmodtunk vagy megbeszéltünk. A virágkötészetben sokszor a legjobb tervekbe is beleszól a valóság: nem minden érkezett meg úgy, ahogyan rendeltem, egyes virágok nem nyíltak ki időben, mások sajnos tönkrementek. Emiatt sokszor improvizálnom kellett, hogy a lehető legszebb végeredmény szülessen.
Nehéz időszak volt számomra,a feszültebb pillanatok és kevés alvás ellenére egyetlen dolog végig változatlan maradt: az, hogy minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy mindenki elégedetten távozzon.
Köszönöm a bizalmat, a türelmet, a kedves szavakat és azt, hogy ilyen sokan engem választottatok ezekre a fontos alkalmakra. ❤️
Minden szezon tanít valamit. Az idei is rengeteg tapasztalatot adott, amelyeket igyekszem beépíteni a munkámba, hogy jövőre még felkészültebben, még gördülékenyebben tudjalak benneteket segíteni.
Most pedig egy kicsit kifújom magam, rendezem a sorokat, és készülök a következő virágos kihívásokra. 🌿✨
Hétfőtől változatlan nyitvatartással várok mindenkit! 🥰🌸
Betekintésképpen csatolok néhány képet az elmúlt napok színes, változatos munkáiból.😊