01/10/2025
Kedves Ismerőseim!
Ha van egy kattintásnyi idejük, kérem nyomjanak egy “tetszik-et” a megosztott képre (ne a bejegyzésre). Ezzel az egy kattintással tudják támogatni a Szolnok megyei cukorbeteg kisgyerekeket!
Ér a bejegyzést megosztani!
Köszönjük szépen!
(Dr. Huszti Attila)
https://www.facebook.com/share/1KmqM4xS9R/?mibextid=wwXIfr
Szolnok