11/01/2022
Boldog új évet kívánok…
… kezdtem a tavalyi évet, mint oly sok éve mindig. De bejött! Az elmúlt évem igazán sikeres volt mind szakmailag, mind a magánéletemben.
Rengeteg esküvőt vezettem le sikerrel, a párok és a násznép és a magam megelégedésére. Mindegyik esküvő egy-egy csoda volt, ráadásul a tavaszi-nyári péntek-szombatok külön izgalmat tartogattak. Hiszen úton volt a kislányom, aki már születése előtt tréfás kedvű volt, így játszadozott a feleségem és az én idegeimmel is, hogy mikor fog megszületni. Bizony a feleségem, hiszen 2021-ben én is megnősültem, de ez majd egy külön bejegyzést érdemel. Kislányom végül természetesen egy szombati napon született meg 13:40 perckor. 16:00 órakor már az aznapi esküvőn voltam. Azt hiszem ez is megér majd egy posztot. :)
Az új év új feladatokat is hozott. Első szertartásaimat is levezettem. Ez új kihívásokkal járt, de mindegyik szertartás csodálatosan sikerült. Furcsa volt az egyik pillanatban szertartásvezetőnek lenni, majd rögtön ceremóniamesterként folytatni, de amilyen furcsa volt, olyan természetessé is vált.
Szóval azt hiszen nem lövök majd mellé, ha az idei évet is úgy kezdem, hogy boldog új évet kívánok! A volt és leendő házaspároknak, barátaimnak, magamnak.