29/01/2020
A megelőzés fontos... Előzd meg a nagyobb problémákat és cselekedj időben.
Akinek jól jön ehhez egy kis segítség, próbálja ki az Access Bars-t.
http://legyenkonnyu.hu/access-bars/
Mi az az életedben, amivel nem vagy elégedett, de nem változtatsz rajta, mert még nem elég rossz, nem elég fájó a helyzet?
Mi az, amiről eddig nem voltál hajlandó tudomást venni?
Hajlandó lennél ránézni ítéletek nélkül?
Mi lenne, ha nem várnád meg, hogy a gödör aljára kerülj, hanem időben cselekednél?
Nem kell semmit rosszá tenned, csak feltennéd a kérdést: hogyan működhet másképp?
Aztán válassz mást és változtass...