07/12/2025
Piros és Bence nagy napján Ceremóniamesterként segíthettem, egy remek hangulatú Esküvőn a Duna partján a Mártoni csárdában.
Bár mindössze egy hónap állt rendelkezésünkre a közös munkára, mégis egy igazán varázslatos esküvő kerekedett.
Hálás vagyok, hogy engem választottatok, és hogy részese lehettem az álmaitok megvalósításának. Köszönöm a sok kérdést és a "megoldhatatlannak tűnő" ötleteket és azt , hogy a végén mindet sikerült megvalósítani. 😃
Minden pillanat őszinte, könnyed és felejthetetlen volt — pontosan olyan, amilyennek egy nagy napnak lennie kell.
Köszönöm a bizalmatokat, az együtt töltött perceket, és azt, hogy ott lehettem Veletek ezen a csodás estén.