12/08/2019
Köszönjük!!!
EGY IGAZÁN REMEK HÉTVÉGÉN VAGYUNK TÚL!
A X. Kéktó Fesztivál 3. egyben befejező napja tegnap ért véget!
Édesapánk kéktói Kucsora István, mindenki "Pista bácsija" (kKPbá) emlékének és az általa hőn szeretett Furioso-North Star fajtájú, hódmezővásárhelyi tájfajta lovainak méltó módon tisztelegtünk ezen a hétvégén!
ÓRIÁSI KÖSZÖNET és TISZLELET minden segítőnek, barátnak, lónak, lovasnak, kiállítónak, résztvevőnek és mindenkinek, aki valamilyen formában támogatta a rendezvényünket!
Csak VELETEK TUDJUK ilyen színvonalasan és gördülékenyen lebonyolítani a fesztiválunkat!!
Üdvözlettel a Kéktói Ménes csapata és a Kucsora család! (Hódmezővásárhely, 2019.08.09-11.)
www.kektoimenes.hu