04/12/2025
❤ Miért nem csak sima eladók "tömege" vagyunk?
-Mert volt egy szuper mentorom, aki megtanította, hogy egységet varázsoljunk, rendezett összhatást keltsünk és tegyük szebbé a megjelenést, amennyire a hely, a költségek és a lehetőségek engedik (A kérdés hogy tudunk-e nagyobbat álmodni? 😃 Igen 🙂 Nem idén, de higgyétek el érdemes eljönni most is!) (Edith Rendezvénydíszítés ❤ )
- A bemutatott termékpaletta a viszonylag kis terület ellenére széles és sokszínű
- Igényes, szép termékek, áruk lesznek
- A kiállító csapat nagyon barátságos, kedves és együttműködő (Akár már most is tudtok náluk előrendeléseket leadni, keressétek kiállítói albumunkat a fotók közt)
Árusok, alkotók, kézművesek, termelők és mindenki , aki velünk tart
Üdvözlettel, Bátori B. Anett és a kiállító csapat ❤