11/11/2025
„Jobb kettőnek, mint egynek, mert jó jutalmuk van fáradságos munkájukból. Mert ha az egyik elesik, a másik fel tudja emelni társát. … Ha valaki le tudná is győzni az egyedül levőt, ketten ellene állhatnak annak.”
Október 11-én Levi és Barbi gyönyörű, hangulatos és jókedvű (és elég szeles) esküvőjének lehettem részese.
Csodás helyszín, imádnivaló páros 🥰
Sok-sok boldogságot kívánok!!!