03/02/2026
Ahogy a soron következő februári szertartásomra készülök, hálával telve tekintek vissza a kezdetekre...
Legelső felkérésem közel három évvel ezelőtt a szülőföldemre, Szanyba szólított. Egy kedves osztálytársnőm tisztelt meg a bizalmával, amikor felkért szülei 50. házassági évfordulójának levezetésére. A ceremónia különlegességét az adta, hogy az ünnepeltek számára a szertartás a nap legnagyobb meglepetése volt. Mivel a családot gyermekkorom óta ismerem és tisztelem, ez a megbízatás valódi szívügy volt számomra.
A munkám legszebb elismerése, hogy a nagyszülők aranylakodalma után két évvel, a fiúunokájuk esküvőjén is én foghattam össze az ünnepi pillanatokat szertartásvezetőként.
Leírhatatlan érzés és mély szakmai alázatot kívánó feladat, három generáció legboldogabb pillanatait kísérni ugyanazon a családon belül. Ezúton is hálásan köszönöm az újbóli felkérést és a töretlen bizalmat.😊🦊