29/04/2026
Kedves Vásárlóink!
Rendeléseket csak telefonon tudunk fogadni, üzenetben nem, mert az üzeneteket csak ritkán nézzük. Az üzenetben leadott rendelések nem biztos, hogy időben elkészülnek.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!