20/06/2026
Isteni, ám igazán meleg napot töltöttünk együtt. Közösen ünnepeltük a nyári szünet első napját a kismacsi családokkal. Közösségi házunk udvarát vidám gyerekek és felnőttek töltöttèk meg. A kemencében fincsi pogácsa és pizza sült. Programban nem volt hiány: kézműves foglalkozások, hajfonás, népi játszótér, óriásbuborék, póni lovaglás, szekerezès, ugrálóvár, lufi bohóc és két mesehős is szórakoztatta a nagyérdeműt
Szép nyarat kívánunk mindenkinek! Programjaink nyáron is folytatódnak. Kövessék a DEMKI Kismacsi Közösségi Ház Facebook oldalát,ahol mindent megosztunk! 🥰❤️😘🙃