24/04/2026
⚽⚽🏆🥇🥈🥉
Az MLSZ Hajdú-Bihar Vármegyei Igazgatósága 2026. április 23-án Debrecenben, az Oláh Gábor utcai Sportcentrumban rendezte meg a Fair Play Cup – Középiskolai Labdarúgó Program - regionális döntőjét, ahol 5 vármegye legjobb leány- illetve fiúcsapata mérkőzött meg egymással.
A két legtöbb pontot elérő csapat továbbjutott az országos döntőbe, amit Budapesten rendeznek meg 2026. május 28-án.
Mindenkinek gratulálunk az eredményéhez, és sok sikert kívánunk az országos döntőbe jutott csapatoknak!
A regionális döntő végeredménye:
Lányok:
I. PATAKI REFIS LÁNYOK (Borsod)
II. BESIS LÁNYOK (Szabolcs)
III. DRKGIRLS (Hajdú)
IV. LELKES AMAZONOK (Heves)
V. ZWACK JAVA (Békés)
Fiúk:
I. TÁG I. (Hajdú)
II. ZRÍNYIS HUSZÁROK (Szabolcs)
III. VÍZMŰ (Békés)
IV. ESZTERHÁZY DOM (Heves)
V. BAROSS (Borsod)