02/06/2026
Egy kis képcsokorral szeretnénk visszaemlékezni a Masinafesztivál 2026 - Cserépváralja pünkösdi rendezvényére, ami az eddigi legnagyobb masina-ünnep volt kis falunkban.
Őszinte köszönet és hála az Étterem stábjának, a lepény-csapatnak és az Önkormányzat szervezőinek. Az állomások munkáját csak azok tudják igazán értékelni, akik vettek már részt hasonlóban, le a kalappal! Köszönet Béla és Józsi a fuvarokért! De legnagyobb köszönet a lelkes és vidám közönségnek jár, akik túrákon vettek részt, ha kedvük támadt, táncoltak és énekeltek és mosolyt csaltak minden résztvevő arcára. Komolyan vették: "Sétálj, kóstolj, fedezd fel!"
Tudjuk, nem volt minden hibátlan, igyekszünk tanulni és javítani, ennyi emberre őszintén nem számítottunk, de be lehet vésni a naptárba: jövőre Pünkösdkor újra Cserépváralja!