23/03/2026
Sziasztok, mint mindenki tudja, nyakunkon a jó idő! Aki gondolkodik a gyermekének szülinapra, csajos, vagy pasis délutánra, esetleg csak egy spontán ugralásra, a tavaszi szünetben, vagy esetleg nyáron, hétvégén, és hétköznap is elérhetőek ugrálóváraink! Ha még nem rendeltél, de szeretnél, privát üzenetben, az Emma és Lili játékbirodalma oldalon, Facebook messengeren, vagy telefonon is elérhetőek vagyunk! Legyen szép tavaszunk, és nyarunk!