18/09/2022
Személyes poszt
7 évvel ezelőtt ezen a napon indultunk el tele lelkesedéssel, motivációval, izgatottan és próbáltunk utat törni ebben a gyönyörű szakmában, ami évről évre tartogatott számunkra meglepetéseket, kihívásokat, sok örömet és néha fejtörést.
Hisszük, hogy a dolgok okkal történnek és új lehetőségeket nyitnak majd meg, ezért fájó szívvel, de úgy döntöttünk 7 év után tartunk egy kis szünetet és most ideiglenesen elköszönünk.
Köszönettel tartozunk minden párnak, akiknek a nagy napját megszervezhettük és köszönünk minden ajánlást, ami évről évre előre vitt minket! 🥰
Hálásak vagyunk a felejthetetlen percekért azoknak a kollégáknak, akikkel volt lehetőségünk együtt dolgozni és bízunk benne, hogy minden közös esküvő adott valami pluszt.
Bízva a mielőbbi folytatásban a következő találkozásunkig mindenkinek a legjobbakat kívánjuk! ❤
Fruzsi és Anita