23/04/2026
Eszti és Djalma parádés hangulatú magyar-brazil esküvője után a következő visszajelzést kaptam tőlük Facebookon.
"Dávid az egyik legnagyobb segítségünk volt nem csak az esküvőnk napján, hanem az azt megelőző készülődés alatt is. Kéréseinket rugalmasan, nyitottan és maximális professzionizmussal fogadta. Éreztük, hogy figyelmét, energiáját teljes mértékben nekünk szenteli és sem a kétnyelvű esküvő, sem a 2020-as év kalandos esküvőszervezése nem fogott ki rajta. Szívből hálásak vagyunk az értünk tett fáradozásokért, a remek szertartásért, illetve az egész estés koordinálásért." 🇭🇺👰♀️❤️🤵♂️🇧🇷
Ha nemzetközi esküvőre készültök, írjatok bátran!
Ceremóniamesterek