01/01/2020
Kedves Vásárlóink!
Egy szomorú bejegyzéssel nyitjuk az új évet.
Virágüzletünket január 1.-én végleg bezárjuk.😢
Nagyon köszönjük vásárlóinknak a hűségüket a sok év alatt, hogy az örömteli és néha szomorú eseményekre is ha virágra volt szükségük minket választottak.
Igyekeztünk mindig tudásunk és lehetőségünk szerint a legfrissebb, legszebb virágokat adni.
És cserébe nagyon sok mosolyt és hálát kaptunk, amit nem felejtünk!!!😍
Minden szépet és jót kívánunk Önöknek/Nektek!!!
Irénke, Ildi, Rita, Kriszti
A Berekvirága csapata