02/12/2025
Te mit választanál?
Különlegesen finom és drága étel, kellemetlen kiszolgálással?
Közepes minőségű és árszínvonalú étel, ámde szuper kedves kiszolgálással?
Szép helyszín, drága ételek, de élettelen személyzet és hideg hangulat?
Bájos helyszín, meleg fogadtatás, extra vendégélmény?
És legutóbb mit tapasztaltál?
Valahol szomorú de egyben reménykeltő is látni, hogy egyre csökken a minőség a vendéglátásban - kivételek persze itt is vannak és szerencsére tudjuk kik azok - de tény, hogy ez a jelenség éppúgy lehet egy városszéli étteremben, ahogy egy belvárosi sokcsillagos szállodában is!
Így egyre nagyobb szerepe van egy olyan szakemberi jelenlétnek, aki akár az utolsó pillanatban - és a rendezvény alatt is képes úgy rendezni a teret, és elvégezni a finomhangolásokat, hogy az ügyfél ebből semmit nem tapasztal.
200 fő érkezése előtt fél órával hívtam fel a figyelmét egy budapesti szálloda étteremvezetőjének, hogy ahogy berendezték az asztalokat, oda sajnos felnőtt emberek nem fognak tudni leülni.
Kértem, hogy próbálja meg. Rájött, hogy igazam van. 10 fős személyzet volt ott és senkinek nem tűnt fel. Vagy nem foglalkoztak vele.
Kellemetlen lett volna amikor 180 fő jön megy a svédasztalhoz/tól, és húzogatják az asztalokat, összeütköznek, leöntik magukat és egymást. Mindezt közel 20 ezer forint/fős vacsora árnál.
Apróságnak tűnik, de nem az.
Ha szeretnél vendég lenni a saját rendezvényeden, örömmel egyeztetünk!
Sok sikert kívánok a karácsonyi rendezvényekhez! 👌
Miért éri meg professzionális rendezvényszervező segítsége?