07/05/2020
Kedvesek! ♥️
Ezzel a képpel szeretnék búcsúzni Tőletek.
20 év után a Bazsalikom virágüzlet becsukta ajtaját és már nem nyit ki.
Hosszú idő, nagyon sok szép emlék...
Köszönöm Mindenkinek, aki részt vett ebben! Köszönöm a szeretetet, a sok mosolyt, a beszélgetéseket, a bizalmat, a rengeteg szépet, amit kaptam.
Mindenki vigyázzon magára!
Virtuális ölelés ❤️
Bea Balaton