08/09/2011
Ebben a borongós időben gondoltam megosztom Veletek ezt a szívmelengető történetet egy igaz szerelemről. Olyan aranyosak, nem? :-)
Egyébként az esküvő helyszínére is nagyon jó érzés újra meg újra visszatérni, főleg a házassági évfordulók alkalmából. Mi ezt tesszük a férjemmel, és mindenkinek csak ajánlani tudom! ;-)