08/09/2022
Kedves Bokrétások! Változás következik be az elkövetkező hetekben a virágbolt életében . Úgy döntöttem , hogy másfele visz az élet , ezért átadom üzletem Zsuzsi kollégámnak , akit régóta ismerhettek a boltban. Emiatt a virágbolt egy kis időre bezár . Szeretném Nektek megköszönni a 17 évet , a sok szeretetet,amit tőletek kaptam. Tudom, hogy jó kezekben lesz a virágbolt , szeressétek tovább . Minden jót kívánok Nektek, Pálházi Andrea Bokréta Sarok