26/10/2017
Kedves vásárlók,barátok ! 2017 október 31.-én a virág üzlet bezár. Köszönöm a lehetőséget ,hogy 16éven keresztül megismerhettem sokatokat,barátokat találtam ,láttam felnőtté válni sokatokat .Esküvők, születésnapok, karácsony mind szép volt. Köszönöm!