19/06/2025
Kedves Vásárlóink!
Jelszó: rendelésért jöttem.
Mivel a park a hétvégén a sörfesztiválnak ad otthont, ahol esténként, munka után mi is bulizunk majd, addig viszont még előttünk sok-sok iskolában a ballagás. Bár az utcánk le van zárva, megbeszélésünk szerint miden hozzánk érkezőt beengednek, főleg a parkolóig, ahonnan könnyen megközelíthettek minket. Ha ott nincs hely, parkolhattok az út szélén is, a mi kocsibeállónkban pedig meg tudtok fordulni. Kérlek , úgy álljatok meg, hogy a bulit építeni érkező autókat ne akadályozzátok! Köszönöm. Közös odafigyekéssel mindenkinek könnyebb:)
Virágot telefonon is rendelhettek, ne feledjétek. Csodás virágokkal készültünk a ballagóknak:)