07/06/2020
Bonyhádiak,régi vásárlóink, oldalunk kedvelői! Több ezer emberrel szeretném megosztani családunk döntését! Nagyszüleim a 70-es évek elején elsőként nyitottak virágüzletet Bonyhádon, melyet később virágkertészettel bővítettek! Édesapám és Édesanyám 1982.május elsején belevágtak és folytatták a szakmát már külön, önállóan! Hugommal gyermekkorunk óta a családi vállalkozást segítettük a hajnali piacozástól a Holland virágtőzsdéig! 2020. Május 24-én apu betöltötte a 70-et! Úgy döntött( sajnos már anyu nélkül) és a legjobb döntést hozta, hogy több időt szentel családjának, unokáinak! Hátradől, pihen hisz becsülettel ledolgozta a szakmát! Az élet minket gyermekeit más felé sodort, így döntésével egyetértve támogattuk! Bezártunk! Szeretném megköszönni a 40 éves bizalmat, támogatást és a kritikát is! Tovább beszéljenek helyettem a képek! Üdvözlettel: Réder Család