10/06/2026
Ez a Szégyen doboz.
Avagy azoknak a link embereknek a megrendelése, akik nem jelezték időben/megfelelő formában/esetlegesen sehogy,hogy nem kérik a megrendelést.
Rengeteg felesleges energiát és időt vesznek el a korrekt emberektől.
Megkaptuk a kritikát, hogy nem megfelelő a kommunikációnk. Lehet.
De abban is biztosak lehetünk, hogy amíg nem éreznek felelősséget magukban rengetegen, hogy csak akkor rendeljenek meg terméket, ha azt át is veszik, addig joggal érthető, hogy a rájuk fordított plusz idő és energia Tőletek, a normális, korrekt megrendelőktől veszik el a teret.
Továbbá amíg alapvető szövegértési problémái van pár embernek vagy éppen tájékozatlanság okán fogalomzavara és velük is birkózni kell, ami megint az időt viszi el (pl a postán maradó az azt jelenti, hogy a postára kell bemenni a megrendelésért...nem azt, hogy utánvéttel lehet rendezni a csomagot 🤦).
Eskü, igyekszem toppon lenni és kommunikáció képesnek, de sokszor már nem is jutok el bármilyen írásos kérdés megválaszolásáig, mert a Problémás Vásárlók, továbbiakban PV-k gubancait kell kisimítani.
Ha mi hibázunk, akkor ég a pofám és azonnal korrigálom. Ha a szállítás során van baj, ott is igyekszünk megoldást találni.
És cserébe kapjuk ezt.
Na jó, nem csak ezt: az idei Pedagógus napi és tanév végi szezonban több, mint 600 csomagunk ment ki, amivel rengeteg szeretetet és pozitív visszajelzést kaptunk Tőletek 🫶
Szerintetek mi lenne a megoldás?
Ha a megrendelő saját figyelmetlensége miatt hibásan leadott megrendelést teljesítjük, azt így járt?
Vagy ha valaki cseszik számlához,szállításhoz megfelelően megadni a szükséges adatokat, akkor azokat ignoráljuk?
Esetleg a nem fizető , felelőtlenül viselkedő, kárt okozó hobbirendelgetőket bemószeroljuk?
Sajnos az a tapasztalata webshopban értékesítő ismerősnek, hogy ott is ez egy szélmalom harc.
Pedig én azt gondoltam, hogy a webshop az véd ettől valamennyire.
Na mindegy, kipicsogtam magam, megyek, rögzítem a mai postakör csomagjait, mert az élet nem áll meg,maximum csak 5 perc puffogás idejéig.