Kreatív Műhely Alkotóház

Kreatív Műhely Alkotóház Kreatív Műhely Alkotóház - a kézműves workshopok otthona Békéscsaba, Békési út 13/1.

Még mennek ki a csomagok, miközben azért fél lábbal a nyárban vagyunk :) És persze nem áll meg az élet a tanév végével s...
16/06/2026

Még mennek ki a csomagok, miközben azért fél lábbal a nyárban vagyunk :)
És persze nem áll meg az élet a tanév végével sem, hiszen az esküvői köszönő ceruzák is ellepték a Műhelyt.
Az egyik kedves Megrendelőnk után szabadon használni is fogjuk ezt a szófordulatot: Gondolj-ránk virág 💚🌱
Rendelhetőek mini ceruzáink egyedi kártyán, esküvői köszinek 🫰🤗

És lassan, de biztosan hozunk egy teljesen más vonalon mozgó termékfejlesztés, ami termék ötletét lassan egy éve dédelgetek,jól megrágom,tervezem és lassan végre formát ölt.
Remélem annyira hasznosnak fogjátok találni, mint ahogyan én, tinédzser anyukájaként 🫣 tehát az élet szülte termék lesz.
Praclikat fel, ki kíváncsi, már megint mint talált ki a KMA?

Az ilyen üzenetekért éri meg 🫶💚🌱
13/06/2026

Az ilyen üzenetekért éri meg 🫶💚🌱

Nórának van 3 azonnal vihető faliképe/órája.Mivel sokan kérdeztétek, esetleg van e nekünk valami nagyobb,ajándékba adhat...
11/06/2026

Nórának van 3 azonnal vihető faliképe/órája.
Mivel sokan kérdeztétek, esetleg van e nekünk valami nagyobb,ajándékba adható termékünk készleten, bátorkodunk villogni Nóra barátném szépségeivel, vegyétek-vigyétek. Kézműves cuccok, a la Norart.
És akkor ha már mindig azt kapom, mennyire szeretitek olvasni a személyes tartalmakat, íme Nonókámról egy kicsi infó:
A külcsín ne tévesszen meg, Nórám, távkapcsolatom, BFFem a látszat ellenére kemény, mint a kád széle: hiába alig látszik ki a földből a 150egynéhány centijével, baromi nagy fa darabokat csiszol, fűrészel meg minden... Van neki 200 centis Balaton faliképe is 🫣🫣🫣 brutál a nő.
Meg amúgy minden nap lovagol.
Meg amúgy a férje is lovagol.
És mind a kettő szuper kisfiuk is.
Ők ilyen lovas család.
Meg Nóra ilyen fanatikus HP fan,mint én. Jövő héten megyünk is Szentendrére.
Hja mondtam már, hogy ez a z**i baromi nagy asztalokat is csinál?!
Meg amúgy meg virágokat is prezervál, lámpákat is csinál meg ilyen szépséges tengereket.
Keressétek bátran!

Megtaláljátok a https://norart.hu/oldalon!

Szívünknek kedves megrendelés volt 🫰
10/06/2026

Szívünknek kedves megrendelés volt 🫰

Vadvirág mix magbombánkból körömvirág és pipacs lett a Műhely kertecskéjében 🧡❤️
10/06/2026

Vadvirág mix magbombánkból körömvirág és pipacs lett a Műhely kertecskéjében 🧡❤️

Ez a Szégyen doboz.Avagy azoknak a link embereknek a megrendelése, akik nem jelezték időben/megfelelő formában/esetleges...
10/06/2026

Ez a Szégyen doboz.
Avagy azoknak a link embereknek a megrendelése, akik nem jelezték időben/megfelelő formában/esetlegesen sehogy,hogy nem kérik a megrendelést.
Rengeteg felesleges energiát és időt vesznek el a korrekt emberektől.
Megkaptuk a kritikát, hogy nem megfelelő a kommunikációnk. Lehet.
De abban is biztosak lehetünk, hogy amíg nem éreznek felelősséget magukban rengetegen, hogy csak akkor rendeljenek meg terméket, ha azt át is veszik, addig joggal érthető, hogy a rájuk fordított plusz idő és energia Tőletek, a normális, korrekt megrendelőktől veszik el a teret.
Továbbá amíg alapvető szövegértési problémái van pár embernek vagy éppen tájékozatlanság okán fogalomzavara és velük is birkózni kell, ami megint az időt viszi el (pl a postán maradó az azt jelenti, hogy a postára kell bemenni a megrendelésért...nem azt, hogy utánvéttel lehet rendezni a csomagot 🤦).

Eskü, igyekszem toppon lenni és kommunikáció képesnek, de sokszor már nem is jutok el bármilyen írásos kérdés megválaszolásáig, mert a Problémás Vásárlók, továbbiakban PV-k gubancait kell kisimítani.

Ha mi hibázunk, akkor ég a pofám és azonnal korrigálom. Ha a szállítás során van baj, ott is igyekszünk megoldást találni.
És cserébe kapjuk ezt.

Na jó, nem csak ezt: az idei Pedagógus napi és tanév végi szezonban több, mint 600 csomagunk ment ki, amivel rengeteg szeretetet és pozitív visszajelzést kaptunk Tőletek 🫶

Szerintetek mi lenne a megoldás?
Ha a megrendelő saját figyelmetlensége miatt hibásan leadott megrendelést teljesítjük, azt így járt?
Vagy ha valaki cseszik számlához,szállításhoz megfelelően megadni a szükséges adatokat, akkor azokat ignoráljuk?
Esetleg a nem fizető , felelőtlenül viselkedő, kárt okozó hobbirendelgetőket bemószeroljuk?

Sajnos az a tapasztalata webshopban értékesítő ismerősnek, hogy ott is ez egy szélmalom harc.
Pedig én azt gondoltam, hogy a webshop az véd ettől valamennyire.

Na mindegy, kipicsogtam magam, megyek, rögzítem a mai postakör csomagjait, mert az élet nem áll meg,maximum csak 5 perc puffogás idejéig.

És amíg el nem felejtem: ez a csodás társulat megnyerte a Zenés Színház kategóriában az első helyet az Erkel Fesztiválon...
09/06/2026

És amíg el nem felejtem: ez a csodás társulat megnyerte a Zenés Színház kategóriában az első helyet az Erkel Fesztiválon 🥇🏆
A Csabai Színistúdió a Grimm City Rejtély darabbal vett részt ezen a megmérettetésen és azt kell mondanom, bámulatosak voltak, mint mindig.

Hálás vagyok nekik, hogy az Erkel Színház backstage részén is segíthettem nekik átfestődni állatbőrbe, Kepének pedig nagyon köszönöm, hogy az egyéb állat kiegészítő dolgokat is megcsinálhattam, imádtam🫰
Mesinek köszönöm a társaságot és azt, hogy van saját Erkeles kulacsom is👌

Menjetek színházba, varázslat az egész 🤗

De az Erkel Színház különösen 🫶

Főleg, mert októbertől Szaszák Nikolett is szerepel majd ott ❤️

Mondanám, hogy utolértem magam számlázás fronton, de nem.Még most éjszaka is fognak kimenni számlák, holnap pedig már új...
09/06/2026

Mondanám, hogy utolértem magam számlázás fronton, de nem.
Még most éjszaka is fognak kimenni számlák, holnap pedig már újra nagyobb mennyiségben indulnak el a csomagok.
Addig pedig itt van pár darab Köszikaspó, ami bekerülhet a Neveld magad szettjeinkbe ;)
Mivel törékeny darabok,nem feltétlenül futárkompatibilisek, így a személyes átvételt preferálnánk.

Ha kérsz ilyen csomagot, szólj messengeren;)

Rajzolásra fel 💚🌱https://www.facebook.com/share/p/1KY3X3VP6Y/
08/06/2026

Rajzolásra fel 💚🌱

https://www.facebook.com/share/p/1KY3X3VP6Y/

Szeretsz alkotni, de nem szereted a rajzversenyeket?🤔 Érdekel a természet világa?🌿 Szívesen lennél egy minifesztivál arculatának része?
Akkor ezt a pályázatot Neked találták ki!👩‍🎨

Alkoss a megadott témában⬇️ bármilyen technikával, minimum A/5 méretben, majd tartósítsd a munkád (pl.: vond be öntapadós füzetborítóval vagy tedd bele műanyag „bugyiba", esetleg fújd le lakkal) és végül add le a Ligeti Ifjúsági Térben (Békéscsaba, Körösök Völgye Látogatóközpont, Széchenyi Liget) hétköznap 13 és 17 óra között.🌳 Több alkotással is lehet nevezni!❗️

Mi a leadáskor adunk neked minden alkotásodért egy szelvényt, majd a fesztivál napján színekbe borítjuk műveitekkel a Ligetet!💚 Június 19-én látogass el az I. Békéscsabai ECO-fesztiválra, csodáld meg a gyönyörű munkád, 16:30-kor a nagyszínpadnál pedig játssz szelvénye(i)ddel az értékes nyereményekért!🎫🎭🍽️

‼️A nyereményeket csak a megjelentek között tudjuk kisorsolni, ha nem tudsz eljönni, akkor ruházd át szelvénye(i)d valakire, akinek a helyszínen át tudjuk nyújtani. Utólagos postázásra sajnos nincs lehetőség.‼️

Kérdéseitekkel keressetek minket bátran az [email protected] email címen vagy Messenger üzenetben (ECO-feszt)!☺️

05/06/2026

🪻Levendulás mini fotózások 🪻

Hamarosan nyit a Békéscsabai Levendula Tanya, így idén egy levendulás fotós csomaggal készültem nektek.

📍 Helyszín: Békéscsabai Levendula Tanya

📅 Időpontok:
Június 14–21. között, a késő délutáni órákban, illetve a nyitvatartás függvényében kora reggel.

🪻 40 perces fotózás
🪻 10 retusált kép
🪻 A csomag ára 20.000 Ft

A csomag a fotózást és a retusált képeket tartalmazza.
A Levendula Tanya egyéb szolgáltatásairól (pl. levendulaszedés) üzenetben szívesen adok további tájékoztatást. 🪻

Limitált helyek❗️

A fotózások időpontjai a levendula virágzásához és a Levendula Tanya nyitvatartásához igazodnak, hogy a lehető legszebb környezetben készülhessenek el a képek.

Ha szeretnél segítséget a fotózáshoz illő sminkben, ezt előre jelezve ebben is szívesen segítek. 💄

Érdeklődni és időpontot foglalni üzenetben tudtok. 💌

Legyen csodaszép napotok! 🥰

Cím

Békési út 13/1
Békéscsaba
5600

Telefonszám

+36704118535

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Kreatív Műhely Alkotóház új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Kreatív Műhely Alkotóház számára:

Megosztás