08/06/2026
Visszaszámlálás indul!
📢📢📢📢📢📢
Most hétvégén Ürömi Nyári Fesztivál!
🔈🔉🔊 🎸 🥁 🎷 🪗 🎹 🎺 🎻 🪕 🎧🎤
Be ke valljam Nektek, lokálpatriótaként szívügyem ez a rendezvény!
Emlékszem, 2010-ben kaptam először lehetőséget a kolbász sütésre az Ürömi Nyári Fesziválon.
Bizony, immar 16. éve vagyunk szerves része a rendezvénynek, hála és köszönet a Szervezőknek!
😍
Mennyi-mennyi fellépő dalát énektük a pult mögött...Kozmix, Edda, KisGrofó, Charlie, Deák Bill, Republic, Hooligans, és még sorolhatnám.
Gyertek, találkozzunk idén is!
Esemény itt:
https://facebook.com/events/s/xxvi-uromi-nyari-fesztival/964828776142101/