09/10/2025
Sziasztok! Ki kell írnom egy házirendet mert az utóbbi időben egyre több olyan történt, hogy nem jelent meg a személy a megbeszélt időpontra és még nem is jelzett,nekem kellett felhívnom!
Vagy hogy vissza mondták a lefoglalt ruhát pl.: mert az iskola vissza mondta a keringőt, amit én nagyon sajnálok,viszont az a ruha el lett téve és más azért nem foglalhatta le,vagyis ez nekem pénz kiesés,és ezért nem jár vissza a foglaló ára! és még stb,stb...
Kérlek titeket értsétek meg! Várok minden kedves keringőzőt,szalagavatózót, és mennyasszonyt továbbra is!☺️☺️