21/05/2026
🌵🌷 Iza nas je još jedan uspješan i iznimno posjećen sajam cvijeća. Od prvih dana na Gornjem gradu, preko Boćarskog doma pa sve do današnjeg Bundeka, već punih 60 godina trudimo se našim sugrađanima donijeti ono najljepše, najkreativnije i najmirisnije što svijet cvijeća nudi.
Hvala vam što ste i ove godine bili dio Floraarta. Nadamo se da ste kući otišli s osmijehom i novim sadnicama. 😊