18/01/2026
DOBRA VIJEST, POGURAJTE JE ILI SPEDALIRAJTE JE I VI !!!
2. PONY TURA OKO BUNDEKA SE FURA
Nakon bolesti i nemogućnosti organiziranja vjerujem da će mo ove 2026. se ponovo družit.
Poslana je zamolba za sponzorstvo ERSTE BANCI, ako tko ima ideju kome još možemo poslat neka mi javi.
Vjerujem da većina koja je bila došla na 1. TURU OKO JARUNA nosi samo pozitivna sjećanja te im se zahvaljujemo na dolasku i podršci.
Ove godine organizacija bi trebala biti na Bundeku u jednoj drukčijoj, tišoj atmosferi, u zelenilu, blizini Save i malom jezeru.
Nastojat će mo samu organizaciju podići na nivo više, kako brojčano tako i organizacijski.
Ovim putem pozivam Vas sve da dođete sa biciklom ( nije uvjet PONY ) i da zajedno provedemo jedan sportsko-društveno-zabavni dan. Ako si ga želite kupiti možete na www.shop4home.hr
Veselimo se konačno 2. TURI te će mo Vas obavještavati o svim planovima vezano uz organizaciju.
Pozivam sve POSLOVNE SUBJEKTE, DRŽAVNE INSTITUCIJE, MEDIJE, GRAD ZAGREB, SPORTSKE KLUBOVE, ŠKOLE da nas podrže u onolikoj mjeri koje im njihove mogućnosti dopuštaju.
Pozdrav svima od organizatora Roberta i Ivančice ( Ive ) Tudić te njihove djece.
Kontakt , Robert, 0959017038, mail [email protected]