14/06/2026
IKažu da je godišnji privilegija... 🤣
Moja djelatnica je nakon odbijenog godišnjeg odlučila istražiti i druge mogućnosti. Nažalost po mene, istraživanje je završilo vrlo brzo. 😅
Sve osobe u videu su preživjele, a godišnji je i dalje tema pregovora. 😂
👉 Imate li i vi jednog takvog kolegu u firmi?