05/06/2026
🏆 IMOTSKI OSVOJIO 10. MEĐUNARODNI MEMORIJALNI BOĆARSKI TURNIR „ĐURO MILETIĆ“ 2026. 🏆
U odličnoj atmosferi održan je 10. Međunarodni memorijalni boćarski turnir „Đuro Miletić“, na kojem je nastupilo osam momčadi: Neretva, Hercegovina, Pelješac, Dubrovačko Primorje, Grad Dubrovnik, Župa Dubrovačka, Konavle i Imotski.
Nakon zanimljivih i neizvjesnih susreta, naslov pobjednika zasluženo je osvojila ekipa Imotskog, koja je u finalu svladala Župu Dubrovačku rezultatom 13:4. Treće mjesto pripalo je Pelješcu.
Turnir je otvorio gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, a svečanost je svojim nastupom uveličao folklorni ansambl Linđo. Organizaciju su, kao i prethodnih godina, uspješno odradili članovi boćarskih klubova Hajduk, Petka i Strijelac.
🏅 Konačni poredak:
1. Imotski
2. Župa Dubrovačka
3. Pelješac
4. Neretva
5. Konavle
6. Hercegovina
7. Dubrovačko Primorje
8. Dubrovnik
Čestitke pobjednicima, svim sudionicima i organizatorima na još jednom uspješno održanom memorijalnom turniru kojim se čuva uspomena na Đura Miletića. 👏