02/08/2015
Sellised ehitised peaksid tekkima järgneva 5-6 aasta jooksul Paljassaare lahte. Geniaalsus ei ole selles, et ehitatakse kunstsaared, koos teenustega, väga väikesele territooriumile, mis on hästi turvatud, vaid selles, et on madal vesi (savine põhi, kus setteid on väga väikesel määral) ja "Tallinna Vee" veepuhastusjaam on väga ligidal ... nii et ehitus odavam ja looduskahjulikkus (fekaal) ellimineeritud. Boonuseks aga see, et tuleb välja ehitada korralik teedevõrk Põhja-Tallinnas ja ega 5000-6000 (algul ehitussektor saab tööd, hiljem teenindussfäär) hästi tasustatavat uut töökohta ei jookse elanikkonna ja riigi heaolu tõstmisel kellelgil mööda külgi alla, lisaks peaeesmärk turismindus: konverentsikeskus, majutus, meelelahutussaar ning Tallinnas puuduv Tivoli, mis hõlmab tervet saart ... peotiuristid enam ei hakka meie linna oma tegevustega reostama, vaid ei jõua poolsaartest kaugemale, kuhu on pääs nii meritsi, maad mööda kui ka õhust ... Ma tean, et ma ei ole üksi ja ma tean, et mul on oponendid/vastased ...