01/05/2025
První máj, lásky čas ❣️…a taky čas si přiznat, že náš Instagram teď trochu spal zimním spánkem a tradičně nás probouzí až první pořádný sluníčko ☀️
Ale svatební sezóna se blíží mílovými kroky – a my už se fakt těšíme!
Láskyplno a k tomu všemu taky vůně čerstvě namleté kávy ☕, kterou vám budeme s radostí chystat přímo na místě. Těšte se na mlýnku na věrné stálice i nadějné nováčky, které poctivě nachutnaváme.
Díky, že nás chcete mít u svých velkých dní. Bude to krásný. A voňavý. A kafe poteče proudem – tak, jak to má být! 🥰