21/09/2022
Vím, že tyto fotky sem zapomínám dávat (a tímto se mým nevěstám a ženichům a všem mým zákazníkům co mi fotky poslali omlouvám 🙈😔 já to určitě někdy napravím! 🙏😊)
Ale teď mi přišla zpráva od nevěsty a protože ji zrovna čtu a tak rychle než opět zapomenu vkládám... ☺️
Tímto moc děkuji za milá slova, to je pro mne ta největší odměna proč svoji práci dělám 🙏☺️❤️
Nevěsta Zdenička ❤️
Dobrý den, zde posílám alespoň pár foteček jak jsem slíbila z našeho jednoho z nejkrásnějších dnů. 🙂Vám bych chtěla moc poděkovat, za ochotu,a trpělivost jak už se zkouškou šatů👰 nebo pak s vrácením půjčených věcí 😊a třeba se ještě naskytne nějaká příležitost a já mile ráda váš salón znovu navštívím🙂 ikdyž, už určitě ne pro svatební šaty, ty budu mít už jen složené v krabici 😀ale i pro jiné nádherné, co tam máte ☺️. Mockrát děkuji a mějte se krásně 🍀