24/12/2022
V první řadě určitě přejeme za nás i za Statek Keseg krásný a klidný štědrý den i večer a vše nejlepší do nového roku 2023🥰
O Vánocích se asi nejvíce diskutují dárky a co by komu udělalo radost. Já za sebe musím moc poděkovat za dárek, který mi darovali WeddingFactory. V první řadě to byl mentoring, který mi otevřel spoustu nového ve svatební oblasti, v řadě druhé doporučení, díky kterému jsme měli možnost koordinovat svatbu Sandy a Honzíka😍
Svatba byla neskutečná, plná lásky, úžasných lidí a v neposlední řadě jsme si smíchem všichni prodloužili životy nejméně o dalších dvacet let😆😂😅
Byla to veliká výzva ale především díky tomu jací jsou samotní snoubenci, jejich rodiny a jejich přátelé všechno vyšlo na jedničku, a pro nás bylo opravdu velikou ctí se této svatby zúčastnit. DĚKUJEME😍🥰😍