31/12/2025
Náš rok 2025 ✨️
Tímto příspěvkem bychom chtěli zrekapitulovat chvíle a momenty na mlýně , za které jsme vděční 🏡❤️
Ikdyž to byl první rok, který jsme si začali užívat po všech těch pracích, tak i nadále jsme něco zvelebovali a zlepšovali 😊.
💍Byla to naše první svatební sezóna, která byla plná úžasných svateb a my Vám tímto znovu děkujeme ♡.
🏡Zvelebovali jsme glamping zónu,
🫶připravovali jsme se na sezónu,
🌱 renovovali jsme celý trávník,
💍měli jsme krásný editoriál s úžasnými dodavateli,
👱♀️navštívila nás Jessica s rodinou ( která je poslední vnučka z rodů, kteří tu kdysi na mlýně žili,
🥂postavili jsme vlastní prosecco autíčko na Vaše svatby,
🧁dostali jsme od vás hromady svatebních výslužek,
👷🏼♀️👷pracovali jsme,
🧺uklízeli jsme,
✨️připravovali jsme a
🧘🏼♀️🧘♂️ v neposlední řadě jsme i relaxovali a také se zastavili s pocitem, který nás hřeje na srdcích - vděčnost, pokora a chuť pokračovat v příběhu Opuštěného Mlýna ♡🏡♡.
Těšíme se na rok 2026, který nás čeká. Máme opět plno plánů a čeká nás toho určitě dost.
Užijte si i Vy vstup do Nového roku a vkročte do něj, jak jen nejlépe umíte. Také nezapomínejte být vděční za to, co už máte. Za jakoukoliv jiskru v našich životech buďme vděční ✨️❤️
S láskou majitelé mlýna - Roman a Káťa.